408,00 € Original price was: 408,00 €.335,00 €Current price is: 335,00 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Detská posteľ SOFTI je nábytok vytvorený na to, aby prekvapoval. Už na prvý pohľad vidíme, že je nesmierne roztomilá. Konštrukcia rámu je premyslená, preto ponúka to najlepšie – predovšetkým pohodlný a bezpečný spánok. Použité riešenia tiež pomáhajú šetriť priestor v detskej izbe, čo je obzvlášť dôležité v prípade malých interiérov. Druhé vysúvacie miesto na spanie a ďalšie, priestranné zásuvky sú detaily, ktoré dopĺňajú tento úžasný celok, ktorý je na dosah ruky už teraz.
Detská posteľ SOFTI je ideálna voľba pre dve malé deti, ktoré chcú byť vždy spolu. To je len jedna z výhod tohto krásneho nábytku. Medzi ďalšie patrí napríklad jednoduchá, ale očarujúca konštrukcia, ktorá dodáva každému detskému izbe rozprávkový vzhľad. Pohodlie, komfort a trvanlivosť na roky – to je heslo detskej postele SOFTI.
Detská posteľ SOFTI je oceňovaná nielen pre svoj vzhľad a pohodlie, ktoré ponúka. Má praktické vylepšenia v podobe vysúvacieho lôžka a priestranných zásuviek, ktoré môžeš využiť na čokoľvek, čo chceš. Napríklad tam môžeš uložiť oblečenie alebo detské hračky. Dodatočný úložný priestor v detskej izbe je vždy na nezaplatenie, však?
Detská posteľ SOFTI je nábytok, ktorý každý deň vyvolá úsmev na tvári tvojho dieťaťa. Stabilná konštrukcia zaručuje trvanlivosť na roky. Tajomstvom konštrukcie je jednoduchá forma, ktorá je vyrobená z borovicového dreva. Okrem toho určite oceníš univerzálny dizajn detskej postele SOFTI. Hodí sa do každej aranžácie detskej izby a každého štýlu. Nemusíš sa obávať, že po rekonštrukcii nebude ladiť so zvyškom vybavenia. Nečakaj a využij túto skvelú ponuku už teraz. Dbáme na to, aby naše produkty nielen ohromovali vzhľadom, komfortom a funkčnosťou, ale aj bezpečnosťou. Preto je detská posteľ SOFTI vyrobená z vysokokvalitného borovicového dreva, pokrytého zdravotne nezávadným lakom. Drevo je antistatické a nepriťahuje prach. Okraje postele a všetky kritické časti sú zaoblené, čo eliminuje riziko oderov. Čerešničkou na torte sú ochranné zábrany, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím alebo vyjdením z postele počas spánku.
| Druh | postel s prístelkou |
| Model | SOFTI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 4cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 6cm |
| Výška postele | 70 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele -10cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.