408,00 € Original price was: 408,00 €.330,00 €Current price is: 330,00 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Poschodová posteľ na antresole je skvelý nápad na úsporu miesta v izbe a zároveň úspešný pokus vytvoriť dieťaťu priestor na hranie. GLORIA, pretože tak sa volá poschodová posteľ antresola , je elegantný nábytok, ktorého rám je vyrobený výhradne z borovicového dreva a následne dokončený vodnou farbou podľa sanitárnych noriem. Pevná konštrukcia GLORIA zaručuje bezpečné hranie a pokojný spánok. Miesto na spanie na poschodovej posteli GLORIA sa nachádza na poschodí, kam vedie profilovaný 5-stupňový rebrík. Spodný priestor zostáva otvorený a môže byť zariadený podľa ľubovôle – ako miesto na učenie alebo kútik na hranie. Vďaka svojmu jedinečnému charakteru bude posteľ na antresole GLORIA krásnou dekoráciou v izbe chlapca aj dievčaťa.
Skôr než sa rozhodneš pre kúpu poschodovej postele pre dieťa, venuj pozornosť zabezpečeniu konštrukcie. Nábytok by mal mať stabilné zábrany v správnej výške pre vek dieťaťa. Zábrany by mali byť husto rozmiestnené, aby sa predišlo zakliesneniu alebo vypadnutiu dieťaťa. Pevný rebrík je ďalším prvkom, na ktorý treba pamätať – uisti sa, že je dobre profilovaný a pohodlný na lezenie, ako ten pri poschodovej posteli na antresole GLORIA.
Posteľ na antresole GLORIA je možné ľubovoľne zdobiť. Jedného dňa môže byť vesmírnou základňou, druhého dňa vežou pre princeznú. Hodí sa rovnako do izby chlapca aj dievčaťa. Posteľ GLORIA je výnimočná tak, ako tvoje dieťa, preto sa spolu nikdy nebudú nudiť. Neobyčajná konštrukcia tohto nábytku bude každý deň stimulovať predstavivosť tvojho dieťaťa. Presvedč sa na vlastnej koži a zisti, čo ešte môže posteľ GLORIA pre teba urobiť.
| Druh | vyvýšená posteľ |
| Model | GLORIA |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa vyberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa vybery veľkosti postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa vybery veľkosti postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa vybery veľkosti postele + 7cm |
| Výška postele | 227 cm |
| Hmotnosť | podľa vybery veľkosti postele |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa vybery veľkosti postele |
| Šírka matraca | podľa vybery veľkosti postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.