581,76 € Original price was: 581,76 €.370,67 €Current price is: 370,67 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Detská posteľ domček OSKAR je nábytok do detskej izby, ktorý oživí aranžmán a zabezpečí pokojný spánok tvojho dieťatka. Jeho univerzálny dizajn sa dokonale hodí do každého interiéru a roztomilý vzhľad sa zapáči ako dieťaťu, tak aj chlapcovi. Detská posteľ domček OSKAR je skutočným splnením snov a štýlom ako z najlepších rozprávok. Každé dieťa sníva o pohodlnom spánku, ktorý mu umožní sa zregenerovať po celom dni zábavy a učenia. To je možné vďaka pohodlnému roštu a správne zvolenému matracu. Detská posteľ domček OSKAR zabezpečuje bezpečný a pokojný spánok, ale nielen to. Vyvoláva úsmev na tvári pri každom pohľade! Okrem toho má detská posteľ domček OSKAR ešte viac možností. Dole má dve priestranné zásuvky, ktoré ti pomôžu ešte lepšie zorganizovať priestor.
Detská posteľ domček OSKAR je vytvorená predovšetkým s ohľadom na bezpečnosť. Preto rám pozostáva z pevných dosiek z borovicového dreva, ktoré chránia tvoje dieťa počas spánku a hry. Celá konštrukcia stojí na štvorcových, stabilných nohách. Môžeš si byť istý, že vydrží dlhé roky. K tomu strechu postele môžeš ľubovoľne ozdobiť, alebo ju nechať tak, ako je. Detská posteľ domček OSKAR je navyše pokrytá lakom, ktorý je 100% bezpečný pre zdravie dieťaťa. Má antistatické vlastnosti (nepriťahuje prach), čo je dôležité najmä pre alergikov.
Riešenia použité v detskej posteli domček OSKAR ti určite padnú do oka. Prečo? Nie je to len roztomilý nábytok, ktorý poskytuje pohodlný spánok. Má prídavné zásuvky na spodnej časti konštrukcie. Môžeš ich využiť na uloženie rôznych drobností. Napríklad do nich môžeš uložiť detské oblečenie, hračky, posteľnú bielizeň a ďalšie veci, ktoré sa povaľujú po detskej izbe. Aká úspora miesta, však? Na trhu by si len ťažko našiel tak dizajnovú detskú posteľ. Na našu detskú posteľ domček OSKAR bude každý malý drobec skákať od radosti. Pre rodiča je to pokoj na duši, pretože nábytok je vyrobený z borovicového dreva. To znamená veľmi vysokú trvanlivosť, odolnosť voči poškodeniu a tiež dlhé hodiny zábavy. Napriek dizajnovej konštrukcii sa detská posteľ OSKAR hodí do minimalistického štýlu, vďaka čomu ju ľahko zladíš s ostatnými prvkami zariadenia detskej izby.
| Druh | nízka posteľ |
| Model | OSKAR |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 4cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 6cm |
| Výška postele | 158 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.