632,26 € Original price was: 632,26 €.461,57 €Current price is: 461,57 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Poschodová posteľ LARY je vyrábaná s dôrazom na každý, aj ten najmenší detail. Materiály, ktoré používame, sa vyznačujú najvyššou kvalitou, pretože chceme zabezpečiť vášmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok. Poschodová posteľ LARY je zaujímavou voľbou do detskej izby zariadenej v klasickom štýle. Klasický rám poschodovej postele LARY bude tvoriť zaujímavý akcent v kráľovstve vašich detí. Borovicové drevo zabezpečené antialergickou farbou zaistí trvácnosť poschodovej postele LARY na dlhé roky.LARY je trojposchodová posteľ, ktorá splní potreby aj tých najnáročnejších detí. Ochranné bariérky sú dostupné v dvoch verziách – pevne namontovanej alebo odnímateľnej. Tá druhá možnosť vám umožní odmontovať bariérku počas dňa, keď sa deti chcú hrať. Môžete ju nasadiť na noc, aby bolo vaše dieťa počas spánku v bezpečí. V poschodovej posteli LARY je tiež miesto na pohodlný matrac na vysúvacej plošine. To je zaujímavá voľba, ak máte deti v podobnom veku alebo ak často prijímate hostí.
Poschodová posteľ LARY je veľmi univerzálna, takže ňou môžete zariadiť ako izbu pre dievčatá, tak aj pre chlapcov. Priestranné zásuvky pojmú hračky a gadgety malých objaviteľov sveta. Naopak bezpečný rebrík so širokými priečkami bude pohodlným uľahčením pre deti počas lezenia na horné poschodie poschodovej postele LARY.
Poschodové postele LARY sú navrhnuté tak, aby slúžili vašim deťom dlhší čas. Ak zmeníte výzdobu detskej izby, kedykoľvek môžete rozdeliť poschodovú posteľ LARY na dve samostatné postele. Je to veľmi zaujímavá možnosť, pretože deti nemajú rady rutinu. Montáž je mimoriadne jednoduchá. Vyberte si správnu veľkosť matracov a my dodáme vašim deťom pohodlnú poschodovú posteľ LARY, v ktorej budú všetky sny nezabudnuteľným dobrodružstvom.
| Druh | poschodová posteľ s prístelkou |
| Model | LARY |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľ výbery rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľ výbery rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľ výbery rozmeru postele +7cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | podľ výbery rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nie |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľ výbery rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľ výbery rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľ výbery rozmeru postele -10cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľ výbery rozmeru postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.