632,26 € Original price was: 632,26 €.509,04 €Current price is: 509,04 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Poschodová posteľ EMA je posteľ s obrovským potenciálom, s mimoriadne premyslenou konštrukciou a určená pre súrodencov, ktorí zdieľajú jednu izbu. Poschodová posteľ EMA sa skladá z dvoch úrovní a navyše vysúvacej platformy s matracom. Cez deň je skrytá a nezaberá miesto v izbe, a v noci je vysunutá a umožňuje spánok tretieho dieťaťa. Týmto spôsobom ušetríš veľa voľného priestoru v detskej izbe. Drevo je stále materiál považovaný za najviac trvanlivý a stabilný. Vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Poschodová posteľ EMA je vyrobená z borovicového dreva, vďaka čomu môže byť používaná dlhé roky. Okrem toho je jej povrch chránený certifikovanými lakmi bezpečnými pre deti. Poschodová posteľ EMA sa krásne prezentuje po dlhú
Posteľ pre súrodencov EMA sa osvedčí už pri malých deťoch. Ak uvažuješ nad zmenou postele so zábranami na obyčajnú pre jedno z detí, je to skvelá voľba. Poschodová posteľ EMA má vysoké zábrany z každej strany. Vpredu ich môžeš umiestňovať ľubovoľne v závislosti od toho, z ktorej strany má byť pohodlný rebrík.
V malej izbe, najmä pre súrodencov, vždy chýbajú skrinky a police. Poschodová posteľ EMA je vybavená priestrannými zásuvkami umiestnenými pod vysúvacou platformou. Výborne poslúžia na ukladanie posteľnej bielizne, ale aj hračiek či sezónneho oblečenia. Je to príklad maximálne využitého potenciálu nábytku v detskej izbe.
| Druh | poschodová posteľ s prístelkou |
| Model | EMA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele +8 cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele +7cm |
| Výška postele | 179 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele -10 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.