637,31 € Original price was: 637,31 €.491,87 €Current price is: 491,87 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Ponúkaný produkt v podobe poschodovej postele SEWO je favoritom všetkých veľkých rodín. V našej ponuke máme možnosť výberu priestranných zásuviek a okrem toho si môžeš prispôsobiť šírku otvoru podľa vlastných preferencií. Výber poschodovej postele SEWO je úsporou miesta v detskej izbe, ktoré môžeš využiť ako miesto na hranie alebo dokonca na učenie.
Starostlivosť o spánok najmenších je investíciou do ich správneho vývoja. Máme to na pamäti pri navrhovaní našich postelí do detskej izby. Preto je naše poschodové lôžko SEWO skvelou voľbou pre veľké rodiny. Prispôsob výšku otvoru a vyber, či má model obsahovať priestranné zásuvky. Vidíš… Raj posteli berie detský spánok naozaj veľmi vážne.
Zariaďovanie detskej izby je naozaj veľká výzva. A čo keď navyše máš zariadiť priestor pre dvoch bystrých drobcov? Samozrejme, s pomocou Raj posteli to určite pôjde rýchlo a hladko. Naša poschodová posteľ SEWO je skvelou voľbou pre malé priestory, kde záleží na každom centimetri. Čo má SEWO, čo iné postele pre deti nemajú? Skryté lôžko pre neočakávaných hostí alebo pozvaných priateľov tvojich detí. Môžeš zabudnúť na nepríjemnú situáciu, keď musíš odmietnuť nocľah kamarátovi alebo kamarátke tvojho dieťaťa. Stačí, že vysunieš spodnú časť poschodovej postele SEWO, ustelieš a je hotovo.
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Druh | poschodová posteľ s prístelkou |
| Model | SEWO |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | podľa vyberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa vyberu rozmeu postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa vyberu rozmeu postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa vyberu rozmeu postele + 7cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | podľa vyberu rozmeu postele |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nie |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa vyberu rozmeu postele |
| Šírka matraca | podľa vyberu rozmeu postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa vyberu rozmeu postele – 10cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa vyberu rozmeu postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.