596,91 € Original price was: 596,91 €.435,31 €Current price is: 435,31 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Nebudeme si klamať. Snom takmer každého dieťaťa je poschodová posteľ. Šplhanie na poschodie pomocou vhodne profilovaného dreveného rebríka je úžasný pocit a skvelá atrakcia. Stojí však za to vyberať len overené a pevné riešenia ako poschodová posteľ NOEM. Prezentovaná detská posteľ NOEM je viac než len miesto na odpočinok. Je to aj praktická organizácia priestoru a miesto mnohých atrakcií. Navyše poschodová posteľ NOEM ohromuje svojim jedinečným dizajnom. Určite nikoho nenechá ľahostajným. Nábytok poskytuje dve pohodlné miesta na spanie, vďaka čomu budú vaše deti vstávať oddýchnuté a plné energie. Pozornosť si zaslúžia aj dve priestranné zásuvky na spodnej časti postele. Sú dostatočne veľké, aby ste do nich úspešne uložili hračky, detské doplnky alebo rôzne textílie.
Poschodová posteľ NOEM je vyrobená zo 100% borovicového dreva. V praxi to znamená, že posteľ je mimoriadne pevná a stabilná. Ďalšie zabezpečenia v podobe drevených zábran chránia dieťa počas spánku a poskytujú pokoj rodičom. V prípade potreby je možné dolnú zábranu demontovať. Dosky sú ošetrené špeciálnymi lakmi bezpečnými pre zdravie dieťaťa. Okrem toho sú všetky rohy nábytku zaoblené, čím sa takmer eliminuje riziko oderov.
Poschodová posteľ NOEM môžeš ľubovoľne upravovať a personalizovať. Vyberieš si u nás pohodlný matrac na spanie, ako aj to, či bude ľavostranná alebo pravostranná. To všetko znamená, že ju prispôsobíš dokonale charakteru a rozmerom izby. Poschodovú posteľ NOEM je možné tiež rozdeliť na dve samostatné prízemné lôžka.
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | NOEM |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru +8 cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru + 7cm |
| Výška postele | 160,5 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeu |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeu |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeu |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.