596,91 € Original price was: 596,91 €.443,39 €Current price is: 443,39 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Po celom náročnom dni plnom šibalstiev, hier a učenia si vaše deti bezpochyby zaslúžia komfortný odpočinok v útulnom prostredí. Už teraz im to môžete zabezpečiť výberom poschodovej postele MIMA. Toto riešenie vám pomôže ušetriť veľa miesta. Univerzálny dizajn tohto nábytku umožňuje ľahké prispôsobenie ostatným prvkom vybavenia detskej izby. Deti sa budú cítiť ešte bezpečnejšie, keď budú celú noc vedľa seba. Spoločné trávenie času ešte viac posilní ich vzťahy a ovplyvní spoločné záujmy. Nikdy sa nebudú hádať o to, ktorá posteľ je lepšia.
To, čo je na poschodovej posteli MIMA najviac očarujúce, je fakt, že je vyrobená z prírodného, pevného materiálu. To zaručuje pevnosť konštrukcie. To však nie je koniec výhod tohto nábytku. Je na 100% bezpečný pre vaše deti. Predovšetkým má dokonale tvarované rebríky, ktoré umožňujú bezpečné vyliezanie a zliezanie z postele. Navyše poschodová posteľ MIMA má zaoblené hrany, ktoré znižujú riziko odrenia kože. Čerešničkou na torte sú drevené ochranné bariérky, ktoré chránia aj tie najaktívnejšie deti pred vypadnutím z postele.
Poschodová posteľ MIMA je nábytok, ktorý bol vyvinutý na základe skúseností a pozorovaní najmladších. Vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť riešenie, ktoré je mimoriadne pohodlné, bezpečné a svojím štýlom sa hodí do mnohých aranžmánov. Existuje tiež možnosť montáže rebríka na ľubovoľnú stranu, čo robí z poschodovej postele MIMA skvelú voľbu bez ohľadu na veľkosť a tvar detskej izby. Neváhajte a pripojte sa k radu spokojných zákazníkov Raj posteli. Dve deti v dome to je určite veľká radosť! Musíte však v takom prípade vždy myslieť na funkčné riešenia, ktoré ušetria priestor. Poschodová posteľ MIMA tieto očakávania dokonale spĺňa! Takýto nábytok je splneným snom každého malého dieťaťa. Zistite, čím vás ešte prekvapí. Konštrukcia poschodovej postele MIMAje vyrobená z borovicového dreva, ktoré je veľmi pevným materiálom. Toto riešenie určite poteší každé dieťa bez ohľadu na vek či pohlavie. Vynikajúce proporcie postele a precízne spracovanie zaručujú pohodlný, pokojný a hlboký spánok pre dve deti.
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MIMA |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 135,5 cm |
| Hmotnosť | podľa rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.