581,76 € Original price was: 581,76 €.374,71 €Current price is: 374,71 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Premýšľate, akú detskú poschodovú posteľ vybrať, aby ste vytvorili priestor na odpočinok a trávenie voľného času? Máme pre vás riešenie – poschodová posteľ MAGIC splní očakávania aj tých najnáročnejších detí. Vzhľadom pripomína domček, v ktorom sa dá pohodlne spať aj hrať. Jednoduchý dizajn deti nadchne, bez zbytočného prehnaného podnetu. Posteľ domček MAGIC zároveň myslí aj na vaše potreby ako rodiča. Má zábrany pre bezpečnosť, vďaka ktorým dieťa počas spánku nespadne. Borovicová poschodová posteľ je navyše pomerne nízka, čo ju robí ideálnou pre malé deti. Môžu ju používať deti, ktoré len nedávno prestali spávať v detskej postieľke. Ak hľadáte alternatívu k modelu ako je posteľ typu teepee, posteľ v tvare domčeka bude tou správnou voľbou.
Posteľ domček MAGIC.Poschodová posteľ z borovicového dreva je vybavená výsuvnou časťou, vďaka ktorej z nej môžete vytvoriť dve oddelené lôžka. Model postele MAGIC je nízkou poschodovou posteľou, čo je skvelé riešenie pre deti, ktoré sa teprve učia spať samostatne. Nadmerná výška často vyvoláva u detí strach, preto je vhodné zvoliť nižší model, najmä na začiatku. Postele z borovicového dreva majú univerzálnu farbu, ktorá sa skvele hodí k ostatným prvkom vybavenia detskej izby. Detská posteľ vyzerá pekne v izbe zariadenej v svetlých farbách. Model postele MAGIC zapadá do škandinávskeho štýlu, čo vyhovuje rodičom preferujúcim jednoduchosť. Posteľ domček MAGIC s výsuvnou časťou je praktickým riešením pre súrodencov, najmä ak je medzi nimi malý vekový rozdiel.
Detská posteľ typu teepee, alebo snáď posteľ so strieškou? Akú postel pre súrodencov vybrať? Tieto a podobné otázky vám iste prichádzajú na myseľ. Uvedomujeme si, že výber konkrétneho modelu môže byť náročný. Dbáme na každý detail a naším prioritným cieľom je bezpečnosť a spokojnosť tých najmenších aj ich rodičov. Detská posteľ MAGIC v tvare domčeka nás prenáša do rozprávkového sveta hier. Hodí sa ako posteľ pre dievčatko, tak aj ako posteľ pre chlapčeka. Detskú posteľ MAGIC môžete ozdobiť podľa svojho vkusu, čo poskytuje priestor pre kreativitu a fantáziu. Borovicová posteľ domček je ideálnym miestom na spánok, ktoré si vaše dieťa zamiluje na prvý pohľad. Ak je večer ťažké prinútiť dieťa ísť spať, posteľ v tvare domčeka MAGIC môže tento problém vyriešiť. Staráme sa o harmonický rozvoj vášho dieťaťa, s dôrazom na kvalitný spánok. Posteľ z borovicového dreva vybavená kvalitnou matracou je skvelým miestom na nočný odpočinok aj na popoludňajší odpočinok.
| Druh | posteľ s prístelkou |
| Model | MAGIC |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa vyberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 212 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele – 10cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.