376,73 € Original price was: 376,73 €.253,51 €Current price is: 253,51 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Detská posteľ LUKI je viac než len nábytok – je to priestor, kde môžu deti vytvárať nezabudnuteľné spomienky a prežívať nespočetné dobrodružstvá. Vďaka svojej minimalistickej konštrukcii a jedinečnému dizajnu sa posteľ v tvare domčeka LUKI stáva centrom detskej predstavivosti. Mení izbu na kúzelné kráľovstvo plné radosti a kreativity. Konštrukcia v tvare strechy umožňuje zavesiť ďalšie dekorácie, napríklad príjemné osvetlenie v štýle Cotton balls. Je to miesto, kde môžu deti objavovať svet, stavať pevnosti z prikrývok a odhaľovať tajomstvá začarovaných záhrad. Objavte detskú posteľ domček LUKI a dovolte svojmu dieťaťu ponoriť sa do fascinujúceho sveta plného neobmedzených možností.
LUKI je posteľ domček s minimalistickou konštrukciou. Jej nízka základňa zabezpečuje, že je ideálna ako pre mladšie, tak aj pre staršie deti. Štýl postele LUKI sa dokonale hodí do detského sveta, pretvára každý izbu na miesto, kde dieťa rada trávi čas, rozvíja svoju fantáziu a oddychuje v bezpečnom prostredí. Objavte LUKI – posteľ, ktorá vytvára šťastie vášho dieťaťa. Moderná konštrukcia a jedinečný vzhľad, ktorý má posteľ domček LUKI, zabezpečujú, že sa skvele hodí do interiéru každého detského pokoja. Je navrhnutá tak, aby spájala minimalizmus s funkčnosťou a bezpečnosťou.
Minimalistická detská posteľ LUKIsa skvele hodí do každého priestoru. Jej nízka konštrukcia nielen zaisťuje bezpečnosť pre mladšie deti, ale tiež dodáva aj menším izbičkám ľahkosť. Vďaka tomu bude posteľ LUKI v každej izbe vyzerať štýlovo a moderne. Vážime si jednoduché a funkčné riešenia. Konštrukcia postele LUKI bola navrhnutá tak, aby ste si ľahko poradili s jej montážou aj demontážou. Ekologické materiály, z ktorých je posteľ vyrobená, podčiarkujú jej minimalistický charakter. Vyberte si posteľ pre predškoláka LUKI a vytvorte priestor, v ktorom sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne a pohodlne. Obklopte ho krásnymi vecami, aké si zaslúži.
| Druh | nízka posteľ |
| Model | LUKI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 157 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatná |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.