608,00 € Original price was: 608,00 €.377,00 €Current price is: 377,00 €. s DPH
| Druh | nízka posteľ |
| Model | LILA TOP |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 4cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 6cm |
| Výška postele | 166.5 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave vodorovný odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Ak chcete svoj nákupný košík uložiť na neskôr, jednoducho zadajte svoj e-mail. A kto vie, možno vám dokonca pošleme zľavový kód :)
Vybrali ste si? Dokončite objednávku ešte dnes a my vám detský nábytok doručíme až k dverám úplne zadarmo.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.