494,90 € Original price was: 494,90 €.376,73 €Current price is: 376,73 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Jednoposchodová posteľ LARA je jedinečným riešením, ktoré spestrí dekoráciu detskej izby . Deťmi milovaný dizajn však nie je jedinou výhodou tohto nábytku. Spoznajte ho lepšie! Medziposchodie je riešením, ktoré ušetrí veľa miesta, preto sa výborne hodí do malej detskej izby . Spodnú časť si môžete usporiadať, ako len chcete – postavte pod ňu písací stôl, umiestnite tam pohodlné kreslo či pohovku, alebo si tam dokonca zorganizujte kútik na uloženie všetkých hračiek, ktoré sa vám pletú pod nohy. Okraj detskej postele je zakončený vysokým zábradlím, ktoré zabraňuje pádom z výšky. Bezpečný vstup zaisťuje ergonomický rebrík s pohodlnými stabilnými schodíkmi.
Ako rodičom vám záleží na blahu vášho dieťaťa, preto chcete vedieť, či je používanie detskej postele LARA pre neho úplne bezpečné. Bol vyrobený z borovicového dreva s certifikátom FSC a povrch bol pokrytý netoxickým náterom , ktorý neohrozuje zdravie mladého užívateľa.
Na dokončenie jednolôžkovej detskej medziposchodovej postele LARA budete potrebovať matrac. Nájdete ho v sortimente EHOPU rajposteli.sk – vo veľkosti, ktorá dokonale ladí s týmto rámom. Prezrite si našu ponuku a nájdite matrac na spanie , ktorý potrebujete – penový, alebo kokosový . Prekvapte svoje dieťa umiestnením postele LARA s rámom presne v takej farbe, o akej vaše dieťa sníva do detskej izby. Detský nábytok ľahko natrieme a použijeme bezpečné laky a farby .
| Druh | vyvýšený posteľ |
| Model | LARA |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 178 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.