637,31 € Original price was: 637,31 €.482,78 €Current price is: 482,78 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Výber detskej postele do detskej izby nie je najjednoduchší. Koniec koncov robíte všetko preto, aby vaše deti zaspávali pokojne a budili sa odpočinuté. Máme overený spôsob, ako zariadiť detskú izbu, aby sme deťom zaručili to najlepšie. Poschodová posteľ LAKY je odpoveďou na všetky potreby vašich milovaných detí. Najdôležitejšia vlastnosť detskej poschodovej postele LAKY ? Samozrejme, vysoká kvalita materiálov, z ktorých je vyrobená. Našu poschodovú posteľ LAKY sme vytvorili z vysokokvalitného borovicového dreva. Je mimoriadne bezpečná a navyše poslúži vašim deťom mnoho rokov. Spojenie kvality a vynikajúceho spracovania? To je jednoducho definícia detskej postele LAKY.
Pri navrhovaní izby pre svoje deti sa snažíte splniť všetky ich sny. Poschodová posteľ LAKY má možnosť ľubovoľnej personalizácie. Rozhodnite, či detská posteľ LAKY bude mať zásuvky, postarajte sa tiež o správnu výšku bariérok a určte, kam umiestniť pohodlný rebrík. Správne prispôsobenie poschodovej postele LUK zabezpečí, že sa na roky stane obľúbeným miestom na odpočinok vašich detí. Samozrejme, zásuvky detskej postele LAKY alebo správny matrac sú prvky, na ktoré kladiete dôraz. Avšak nič nie je pre vás také dôležité ako bezpečný a pokojný spánok vašich detí. Nám záleží predovšetkým na bezpečnosti našich najmenších zákazníkov. Preto sme vytvorili poschodovú posteľ LAKY, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky rodičov.
Plánujete malú rekonštrukciu doma? Alebo chystáte izbu pre súrodencov? Nezáleží na tom, ako dlho hľadáte vhodný nábytok do izby svojich detí, mali by ste sa zoznámiť s ponukou Raj posteli. S veľkou starostlivosťou vyberáme materiály, z ktorých sú vyrobené naše detské postele. Neoplatí sa robiť kompromisy. Vyberte si poschodovú posteľ LAKY a užívajte si všetko, čo vám môže ponúknuť.
| Druh | poschodová posteľ s prístelkou |
| Model | LAKY |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | podľa vyberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa vyberu rozmeu postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa vyberu rozmeu postele +8cm |
| Šírka postele | podľa vyberu rozmeu postele +7cm |
| Výška postele | 160,5 cm |
| Hmotnosť | podľa vyberu rozmeu postele |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nie |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa vyberu rozmeu postele |
| Šírka matraca | podľa vyberu rozmeu postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa vyberu rozmeu postele -10 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa vyberu rozmeu postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.