566,61 € Original price was: 566,61 €.447,43 €Current price is: 447,43 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Detská posteľ GIGI je perfektnou voľbou, ak máte dve deti. Postarali sme sa o jedinečný, magický dizajn. Detská izba nadobudne úplne novú atmosféru. Poschodová posteľ GIGI je vyrobená naozaj solídne. Použili sme špeciálne zábrany pre bezpečnosť dieťaťa a univerzálny rebrík . Matrace na spanie pre našu detskú posteľ GIGI si môžete vybrať sami – ako aj niekoľko ďalších parametrov a prvkov postele. Poschodová posteľ GIGI je návrh, ktorý splní aj tie najvyššie nároky. Tento návrh vyniká v mnohých ohľadoch. Poschodová posteľ GIGI je vyrobená z masívneho kvalitného borovicového dreva , ktoré zaručuje dlhú životnosť. Drevené zábrany a univerzálny rebrík sú ďalšie dôležité výhody. GIGI je posteľ so zásuvkami , kde môžete umiestniť napríklad hračky, vankúše, perinu alebo posteľnú bielizeň. Za zmienku tiež stojí, že v tomto prípade umožňujeme personalizáciu. Poschodovú posteľ GIGI je možné prispôsobiť vašim preferenciám.
Naša poschodová posteľ GIGI sa perfektne hodí k pohodlným matracom. . Dobre zvolený matrac zaručí správnu polohu chrbtice počas spánku a jednoducho pohodlie Vášho dieťaťa. Pri kúpe detskej postele GIGI sa oplatí vybrať si dobrý matrac . U nás vám umožňujeme nezávisle nastaviť horné a dolné miesta na spanie. Poschodová posteľ GIGI sa dá dokonale prispôsobiť vašim deťom. Zábradlie alebo zásuvky sú veľmi dobré riešenia, no matrac na spanie je stále najdôležitejším prvkom.
Pokiaľ ide o poschodovú posteľ GIGI , umožňujeme veľa možností personalizácie . Môžete si vybrať variant s prídavnými zásuvkami na posteľnú bielizeň a hračky, bezpečným a štýlovým zábradlím , ktoré možno namontovať na obe strany, a pohodlným rebríkom. Naša detská posteľ GIGI môže mať zvýšenú svetlú výšku aj o 22 cm. Najdôležitejšia je však možnosť výberu horného a spodného matraca podľa vašich preferencií – k dispozícii sú rôzne typy a veľkosti. Posteľ GIGI so zásuvkami úplne zmení detskú izbu . Ide o jeden z najlepších kusov nábytku do dvoch detských izieb!
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | GIGI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.