460,56 € Original price was: 460,56 €.357,54 €Current price is: 357,54 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Detská postieľka alebo detská ohrádka? Prečo si vyberať, keď si môžete kúpiť jeden kus nábytku, ktorý bude fungovať v oboch úlohách – a bude rásť s vaším dieťaťom a slúžiť mu v rôznych štádiách vývoja. Zistite, čím ešte vás môže detská posteľ FRANTO prekvapiť . Pri pohľade na model detskej postieľky FRANTO si zrejme pomyslíte, že ide o klasickú ohrádku pre bábätká , v ktorej môžete bábätko nechať hrať sa a na chvíľu sa venovať svojmu biznisu. V skutočnosti môže nábytok plniť oveľa viac funkcií. V kombinácii s pohodlným detským matracom poskytne optimálne podmienky na spánok. Priečky a nízka konštrukcia , ktorá je umiestnená tesne nad zemou, zaistí bezpečnosť malého dieťaťa , ktoré ešte nie je zvyknuté spať bez rodičov .
Klasický tvar detskej postele FRANTO znamená, že jej môžete dať akýkoľvek charakter. Nábytok je dostupný v mnohých štandardných veľkostiach, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť množstvu dostupného priestoru v miestnosti. Mení sa aj farba rámu , pričom si môžete vybrať z palety niekoľkých variantov. Škandinávska biela? Splňte sny svojho dieťaťa s detskou posteľou FRANTO !
Možno už máte poriadny matrac na spanie , ktorý vám bude dobre slúžiť ešte niekoľko rokov? Môžete si však kúpiť aj hotovú sadu, ktorú je možné ihneď po zložení použiť. V RAJ POSTELI vám dávame možnosť vybrať si, či chcete kúpiť detskú postieľku FRANTO s matracom na spanie alebo bez neho. V RAJ POSTELI vieme, čo cítite ako rodičia pri výbere nábytku do detskej izby. Ohrádková posteľ FRANTO vám pomôže zariadiť detskú izbu vášho dieťaťa. Bude ho sprevádzať pri spánku, ale aj pri hre. Jednoduché štýlové zábradlie robí interiér izby jedinečným a zároveň sa k nemu dá ľahko zladiť ďalší nábytok. Posteľ typu ohrádka FRANTO môže sprevádzať vaše dieťa, aj keď sa rozhodnete náhle zmeniť usporiadanie spálne.
| Druh | ohrádka |
| Model | FRANTO |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 62 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.