632,26 € Original price was: 632,26 €.444,40 €Current price is: 444,40 €. s DPH
Dostupné na objednávku
Pripravuješ sa na zariadenie detskej izby, v ktorej budú bývať súrodenci? Poschodová posteľ AXEL je vynikajúcou voľbou. Radi plníme detské sny, a každé dieťa zdieľajúce spálňu s bratom alebo sestrou tajne sníva o výnimočnej posteli, ktorá sa stane jeho základňou a útočiskom. AXEL, teda poschodová posteľ typu domček, sa prispôsobí každému interiéru a umožní ušetriť priestor.
Dobre vieme, že pre každého rodiča je najdôležitejšia bezpečnosť detí. Práve preto zabezpečujeme najvyššiu kvalitu našich produktov. Posteľ pre súrodencov AXEL bola vyrobená z borovicového dreva. Tento materiál je nielen ekologický a trvanlivý, ale aj úplne bezpečný pre najmenších, vrátane malých alergikov.
Na pokojný spánok tvojho dieťaťa má vplyv nielen samotná posteľ, ale aj matrac na spanie. V Raj posteli si môžeš objednať matrac prispôsobený rozmerom postele. Dávame ti v tejto otázke široký výber, pretože ty najlepšie vieš, aký stupeň tvrdosti a typ výplne budú slúžiť tvojim deťom. Pamätaj, že pri kúpe poschodovej postele AXEL si môžeš vybrať dva rôzne matrace.
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | AXEL |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele +7cm |
| Výška postele | 192,7 cm |
| Hmotnosť | 49 kgpodľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nie |
| Zvýšenie svetlej výšky | nie |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nie |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nie |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nie |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Rozumieme, že pre svoje dieťa chcete len to najlepšie. Na náš nábytok používame len certifikované materiály bezpečné pre zdravie. Ak potrebujete poradiť s rozmermi alebo niečomu nerozumiete,sme tu pre vás. Nezabudnite využiť našu zľavu vo výške 5% ,ktorá je časovo obmedzená a skončiť môže kedykoľvek.
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.