590,49 € Original price was: 590,49 €.414,16 €Current price is: 414,16 €. s DPH
Dieťa je najdôležitejšie. Preto sa oplatí postarať sa o čo najlepšie detské lôžko. Ponúkame najkvalitnejší nábytok vyrobený z prvotriednych materiálov. Poschodová posteľ OTO je veľmi zaujímavá konštrukcia s mezanínom – stojí za to vybrať takýto nábytok do detskej spálne? Poschodová posteľ OTO má voľné miesto pod roštom. Hore môžete umiestniť matrac na spanie. Stojí za to ju vybrať? Posteľ pre chlapca alebo dievča OTO sa vyznačuje pevnou konštrukciou. Na výrobu sme použili najkvalitnejšie borovicové drevo a rošt pod matrac z brezových líšt FLEX. Drevené zábrany zaručujú bezpečnosť – sú pevné a dostatočne vysoké. Posteľ na mezaníne vyžaduje rebrík. Ten je súčasťou balenia. Drevený rebrík môžete umiestniť na ľubovoľnú stranu a určiť vstup.
Dobrý matrac na spanie pre dieťa je základom pri zariaďovaní detskej spálne. Detská posteľ OTO umožňuje vybrať tento prvok dosť voľne. Dokonca aj v konfigurácii pri objednávke ti umožňujeme zakúpiť tebou vybraný matrac. Vyberieš si jeho typ a veľkosť. Posteľ na mezaníne OTO bude vďaka tomu ideálne prispôsobená pre tvoje dieťa!
Poschodová posteľ OTO spôsobí, že detská izba bude vyzerať magicky a výnimočne. Stačí len vybrať vhodný matrac na spanie. Napriek tomu, že je to posteľ na mezaníne, je úplne bezpečná. Všetko vďaka pevnej konštrukcii a dreveným zábranám. Dokonca aj mladšie deti sú bezpečné v poschodovej posteli OTO. Je to ideálna voľba do detskej izby!
| Druh | vyvyšená posteľ |
| Model | OTO |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | podľa výberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Výška postele | 227 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Ak chcete svoj nákupný košík uložiť na neskôr, jednoducho zadajte svoj e-mail. A kto vie, možno vám dokonca pošleme zľavový kód :)
Allow notifications to get real-time updates about your shopping cart and who knows, you may even receive a sweet discount code 😊
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.