694,03 € Original price was: 694,03 €.496,17 €Current price is: 496,17 €. s DPH
Hra na dom a trávenie dlhých hodín v domčeku na strome sú naše najlepšie spomienky z detstva. Preto poschodová posteľ typu domček RIGA zabezpečí, že tvoje deti sa budú môcť hrať a pokojne spať, pričom si vytvoria vlastné, nezabudnuteľné chvíle! Drevená posteľ typu domček RIGA je stabilná a bezpečná a zároveň je krásnou dekoráciou detskej izby. Poschodová posteľ domček RIGA podnecuje detskú predstavivosť, prenáša ich do sveta rozprávok a poskytuje veľa radosti pri hre so súrodencami. Rodičia, podobne ako deti, tiež milujú poschodové postele, hlavne kvôli možnosti ušetrenia priestoru v detskej izbe. Niet divu, že RIGA je naším bestsellerom medzi poschodovými postieľkami typu domček pre deti!
Skôr než zakúpiš poschodovú posteľ pre svoje deti, uisti sa, že bude odolná a stabilná. Dbáme na bezpečnosť tvojho dieťaťa, preto je poschodová posteľ typu domček RIGA vyrobená výlučne z pevného borovicového dreva a vybavená hornou a dolnou zábranou. Priečky rebríka sú dostatočne široké, aby dieťaťu neprekážali pri vstupe na poschodie. Rám pod matrace sme vyrobili z brezových líšt typu FLEX, čo umožní deťom príjemný a dlhý spánok.
Poschodovú posteľ domček RIGA sme vybavili dvoma priestrannými zásuvkami na uloženie posteľnej bielizne, oblečenia, hračiek alebo iných detských vecí. Vďaka tomuto riešeniu ušetríš veľa miesta a zabezpečíš, že detská izba bude uprataná a dobre zorganizovaná. Pamätaj, že výberom poschodovej postele domček IGA budú úložné kontajnery vyrobené v kombinácii s drevotrieskou.
| Druh | poschodová posteľ s prístelkou |
| Model | RIGA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | podľa vyberu farby postele |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele + 8cm |
| Šírka postele | podľa výberu rozmeru postele + 7cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele – 10cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | podľa výberu rozmeru postele |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Ak chcete svoj nákupný košík uložiť na neskôr, jednoducho zadajte svoj e-mail. A kto vie, možno vám dokonca pošleme zľavový kód :)
Allow notifications to get real-time updates about your shopping cart and who knows, you may even receive a sweet discount code 😊
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.