631,49 € Original price was: 631,49 €.469,52 €Current price is: 469,52 €. s DPH
Poschodová posteľ MONA je vynikajúce riešenie nielen v malých miestnostiach, ale aj v každej detskej izbe, kde býva súrodenci. Prečo? Takáto posteľ podnecuje predstavivosť a podporuje kreativitu. Pozrite sa aj na praktickú stránku postele pre súrodencov MONA. Obe časti môžete rozložiť, čím vytvoríte dve nezávislé spacie zóny. Pri objednávke našej poschodovej postele MONA vám poskytujeme veľa slobody. Môžete si nábytok personalizovať, takže ho prispôsobíte potrebám vašich detí. Vy rozhodujete, či má byť priestor pod posteľou vybavený dvoma zásuvkami. Pri objednávaní tiež rozhodujete, či majú byť bariérky v poschodovej posteli MONA pevne namontované alebo odnímateľné.
Nápady detí sa menia rýchlosťou svetla. Ráno chcú izbu plnú dinosaurov, popoludní chcú izbu namaľovanú celú na oranžovo a večer snívajú o izbe plnej jednorožcov. Určite viete, že tieto sny je niekedy ťažké sledovať, preto si vyberte poschodovú posteľ MONA, ktorá má jednoduchý, minimalistický tvar, vďaka čomu sa hodí do každej, aj tej najšialenejšej detskej izby.
Detské izby sú plné farieb a vzorov. Preto by nábytok v tejto miestnosti mal byť neutrálny. Takto môžete ľahko a rýchlo zmeniť aranžmán a štýl tohto výnimočného interiéru s nízkymi nákladmi. Stačí, že zmeníte posteľnú bielizeň, dekorácie, a my vám garantujeme, že naša poschodová posteľ MONA bude vždy perfektne pasovať.
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MONA |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | podľa výberu |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | podľa vybeu veľkosti |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | podľa vybeu veľkosti + 8cm |
| Šírka postele | podľa vybeu veľkosti + 7 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | podľa vybeu veľkosti |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | podľa vybeu veľkosti |
| Šírka matraca | podľa vybeu veľkosti |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Ak chcete svoj nákupný košík uložiť na neskôr, jednoducho zadajte svoj e-mail. A kto vie, možno vám dokonca pošleme zľavový kód :)
Allow notifications to get real-time updates about your shopping cart and who knows, you may even receive a sweet discount code 😊
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.