605,86 € Original price was: 605,86 €.472,59 €Current price is: 472,59 €. s DPH
Osvedčené spôsoby, ako zabezpečiť deťom dobrý a pokojný spánok ? Zaujímavá rozprávka na dobrú noc, pohár mlieka a samozrejme poschodová posteľ KENY . Náš produkt zabezpečí, aby vaše dieťatko ľahko zaspalo. Okrem toho sa spánok vášho dieťaťa stane hlbokým a ráno sa vaše dieťa zobudí oddýchnuté a pripravené na nové dobrodružstvá. Nečakajte a zistite, prečo deti a rodičia milujú našu poschodovú posteľ KENY . Rozhodli sme sa pre najkvalitnejšiu ochranu v podobe bezpečnej bariéry . Vďaka tomu bude naša poschodová posteľ KENY perfektne fungovať, aj keď je vaše dieťa energické a živé. Za zmienku stojí, že naša poschodová posteľ KENY je univerzálna. To znamená, že bez ohľadu na umiestnenie zábradlia a rebríka sa hodia do každej detskej izby .
Hovoríte si – kúpim svojmu dieťaťu tú najlepšiu posteľ, aj za cenu vzhľadu. Teraz sa už nemusíte vzdávať správne namontovaného nábytku do detskej izby . Naša poschodová posteľ KENY je kombináciou pohodlia, komfortu a bezpečnosti . Uzavreli sme ich do klasického rámu . Chcete, aby sa vaše dieťatko dostatočne vyspalo. Je to úplne pochopiteľné a my v Raj postelí vám s tým radi pomôžeme. Ako môže posteľ ovplyvniť spánok dieťaťa ? Ak sa vaše dieťatko cíti dobre vo svojej detskej izbe , v poschodovej posteli KENY , na ktorej spí, je pravdepodobnejšie, že sa do nej vráti aj nasledujúci večer. A ty? Budete mať chvíľku pre seba.
Je dôležité, aby ste sa starali o celé prostredie v detskej izbe . Zbavte sa starých hračiek a predovšetkým zvážte investíciu do našej poschodovej postele KENY. Váš drobček v ňom nielenže rýchlejšie zaspí, ale bude sa aj cítiť bezpečne a oňho sa postaráte. Hlboký spánok vášho dieťaťa je zárukou pohody ráno.
| Typ | poschodová posteľ |
| Model | KENY |
| Počet ľudí | 2 |
| Farba | podlľa výberu |
| Dokončiť | certifikované; bezpečné pre deti; polomatný |
| Veľkosť | podľa výberu rozmeru postele |
| Nosnosť | 100 kg na každú spaciu palubu |
| Dĺžka postele | podľa výberu rozmeru postele+8 cm |
| Šírka postele+ | podľa výberu rozmeru postele+7 cm |
| Výška postele | 130 cm |
| Váhy | podľa výberu rozmeru postele |
| Bariéra | neuplatňuje sa |
| Rebrík | šikmý rebrík |
| Zásuvky | neuplatňuje sa |
| Materiál zásuvky | neuplatňuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | neuplatňuje sa |
| Dá sa rozdeliť na dve | Áno |
| Dĺžka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Šírka matraca | podľa výberu rozmeru postele |
| Dĺžka matraca pre rozkladaciu plošinu | neuplatňuje sa |
| Šírka matraca pre výsuvnú plošinu | neuplatňuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca pre rozkladaciu plošinu | neuplatňuje sa |
| Maximálna hrúbka vrchného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodová farba |
| Rám | Brezové drevo FLEX |
| Starostlivosť | utrite čistou, vlhkou handričkou; utrite čistou, suchou handričkou |
| Balenie | produkt je balený v troch baleniach |
| Cena zahŕňa | posteľ; rám; montážna sada; montážny návod |
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Uvedené fotografie slúžia len na ilustračné účely.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|
Nemáte účet?
Vytvoriť účet
Ak chcete svoj nákupný košík uložiť na neskôr, jednoducho zadajte svoj e-mail. A kto vie, možno vám dokonca pošleme zľavový kód :)
Allow notifications to get real-time updates about your shopping cart and who knows, you may even receive a sweet discount code 😊
Recenzie
Vymazať filterNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.